UPOLUJ SWOJĄ KSIĄŻKĘ w szkole

W tym roku po raz pierwszy plakaty Czytaj PL trafiły do naszej szkoły! To kolejna edycja projektu „Upoluj swoją książkę” organizowanego w ramach akcji Czytaj PL, do której udało się dołączyć naszemu Liceum. Uczniowie mogą zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków.

Ponadto 1500 uczniów zostało Ambasadorami akcji w swoich szkołach i otrzymało bezpłatnie koszulki, które służą promocji czytelnictwa oraz umożliwiają dostęp do akcji dzięki umieszczonemu na nim qr - kodowi. Ambasadorem naszego liceum została Wiktoria z kl. 3a.

kod

Akcja trwa przez cały listopad, a użytkownicy otrzymają dodatkowe 7 dni na dokończenie rozpoczętych superksiążek. Plakaty z kodem do zeskanowania znajdują się na terenie szkoły oraz w bibliotece.

                                                           Korzystajmy!

Polityka plików cookie. Zespół Szkół Ogólnokształcących chciałaby umieszczać pliki cookie (ciasteczka) w komputerze użytkownika, aby zwiększyć komfort korzystania z naszej strony internetowej oraz poprawić jakość oferowanych przez nas usług. WIęcej...