Sport

TERMINARZ ZAWODÓW GMINNYCH I POWIATOWYCH
MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 
w roku szkolnym 2016/2017 - PONADGIMNAZJALNE

 

 zawodyLO

Nasze liceum bierze aktywny udział w zawodach gminnych i powiatowych, rozgrywanych

w ramach Mazowieckich XVIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 WYNIKI 2016/2017

 

 

 

 


 

Piłka ręczna dziewcząt:

1 miejsce – zawody międzygminne – 10.04.2017r.

Skład reprezentacji:

  1. Agata Bralewska
  2. Maja Pełka
  3. Gabriela Mróz
  4. Klaudia Iwańska
  5. Ola Szmurło
  6. Ania Maliszewska
  7. Karolina Tarkowska
  8. Klaudia Szymańska
  9. Dominika Smolarska
  10. Edyta Jarmuszewska
  11. Karolina Wasilewska

Opiekun: p. Grażyna Kruk


 

Piłka ręczna chłopców:

2 miejsce – zawody międzygminne– 07.04.2017r.

Skład reprezentacji:

  1. Adamczyk Olaf
  2. Białkowski Damian
  3. Jędrzejczyk Jakub
  4. Krupa Michał
  5. Adamowicz Lubomir
  6. Kempa Jerzy
  7. Bursa Filip
  8. Orlik Janusz
  9. Szcześniak Damian
  10. Adamek Michał
  11. Dudziński Bartłomiej
  12. Pęczek Bartłomiej
  13. Rytko Paweł

Opiekun: p. Krzysztof Żach  


 

Piłka ręczna dziewcząt

 1 miejsce – zawody gminne – 10.04.2017r.

 Skład reprezentacji:

  1.  Mróz Gabriela
  2.  Bralewska Agata
  3.  Pełka Maja
  4. Szmurło Aleksandra
  5.  Maliszewska Anna
  6.  Iwańska Klaudia
  7.  Tarkowska Karolina
  8.  Szymańska Klaudia
  9.  Smolarska Dominika
  10.  Jarmuszewska Edyta
  11.  Wasilewska Karolina 

Opiekun: Grażyna Kruk 


 

Piłka ręczna chłopców 

2 miejsce – zawody gminne – 07.04.2017r. 

Skład reprezentacji: 

  1.  Adamczyk Olaf
  2.  Białkowski Damian
  3.  Jędrzejczyk Jakub
  4.  Krupa Michał
  5.  Adamowicz Lubomir
  6.  Kempa Jerzy
  7.  Bursa Filip
  8.  Orlik Janusz
  9.  Szcześniak Damian
  10.  Adamek Michał
  11.  Dudziński Bartłomiej
  12.  Pęczek Bartłomiej
  13.  Rytko Paweł 

Opiekun: Krzysztof Żach

 


 

Piłka siatkowa chłopców:

2 miejsce – zawody międzygminne– 18.01.2017r.

4 miejsce – zawody powiatowe – 27.01.2017r.

Skład reprezentacji:

  1. Cieślak Bartosz
  2. Cieplak Bartosz
  3. Grzybowski Damian
  4. Szcześniak Damian
  5. Jabłoński Patryk
  6. Pęczek Bartłomiej
  7. Krzesiński Piotr
  8. Borkowski Przemysław
  9. Dudziński Bartłomiej
  10. Kempa Jerzy
  11. Szlasa Cezary

Opiekun: p. Alina Wicha 


 

 

Piłka siatkowa dziewcząt:

IMG 2550

3 miejsce – zawody powiatowe – 16.01.2017r.

Skład reprezentacji:

  1. Angelika Hryniewska
  2. Agata Bralewska
  3. Maja Pełka
  4. Gabriela Mróz
  5. Klaudia Iwańska
  6. Ola Szmurło
  7. Angelika Pastucha

Opiekun: p. Alina Wicha


 

 Piłka koszykowa dziewcząt

4 miejsce – zawody powiatowe – 28.11.2016r.

Skład reprezentacji:

  1. Jermuszewska Edyta
  2. Szmurło Aleksandra
  3. Maliszewska Anna
  4. Hryniewska Angelika
  5. Pełka Maja
  6. Smolarska Dominika
  7. Walczak Anna
  8. Szymańska Klaudia
  9. Stankiewicz Klaudia
  10. Mróz Gabriela

Opiekun: p. Alina Wicha


 

Piłka koszykowa chłopców

2 miejsce – zawody powiatowe– 30.11.2016r.

Skład reprezentacji:

  1. Adamowicz Lubomir
  2. Cieślak Bartosz
  3. Borowski Przemysław
  4. Krzesiński Piotr
  5. Orlik Janusz
  6. Dudziński Bartłomiej
  7. Fiejdasz Mateusz
  8. Szczesnowski Bartłomiej
  9. Kempa Jerzy
  10. Szlasa Cezary

Opiekun: p. Krzysztof Żach


 

 Piłka nożna chłopców

4 miejsce – zawody międzygminne – 06.10.2016r.

Skład reprezentacji:

  1. Bursa Filip
  2. Krupa Michał
  3. Szlasa Cezary
  4. Kempa Jerzy
  5. Adamek Michał
  6. Buczek Aleksander
  7. Płatek Michał
  8. Szczesiak Damian
  9. Wiśniewski Sebastian
  10. Cieplak Bartosz
  11. Pęczek Bartłomiej
  12. Jabłoński Patryk
  13. Grzybowski Damian
  14. Borowski Przemysław
  15. Cieślak Bartosz
  16. Budyta Kuba
  17. Wiaderny Mikołaj

Opiekun: p. Krzysztof Żach


 

Piłka koszykowa dziewcząt

2 miejsce – zawody międzygminne – 17.11.2016r.

Skład reprezentacji:

  1. Bralewska Agatakosz dziewczat
  2. Jermuszewska Edyta
  3. Szmurło Aleksandra
  4. Maliszewska Anna
  5. Hryniewska Angelika
  6. Pełka Maja
  7. Smolarska Dominika
  8. Walczak Anna
  9. Szymańska Klaudia
  10. Stankiewicz Klaudia
  11. Chmielewska Agata
  12. Mróz Gabriela

Opiekun: p. Alina Wicha


 

Piłka koszykowa chłopców

1 miejsce – zawody międzygminne – 18.11.2016r.

Skład reprezentacji:

  1. Cieślak Bartosz
  2. Borowski Przemysław
  3. Wiaderny Mikołaj
  4. Krzesiński Piotr
  5. Orlik Janusz
  6. Dudziński Bartłomiej
  7. Fiejdasz Mateusz
  8. Szczesnowski Bartłomiej
  9. Kempa Jerzy
  10. Szlasa Cezary

Opiekun: p. Krzysztof Żach

 



 

 

ARCHIWUM 2015/2016 

 

Piłka nożna chłopców

 3 miejsce – zawody międzygminne – 06.10.2015r

 Skład reprezentacji:

 1.Cieślak Bartosz

2.Grzybowski Damian

3.Borowski Przemysław

4.Bełżycki Bartosz

5.Moczydłowski Michał

6.Buczek Aleksander

7.Wiszniewski Sebastian

8.Cieplak Bartosz

9.Adamek Michał

10.Płatek Michał

11.Chudzik Bartłomiej

12.Wiaderny Mikołaj

13.Szcześniak Damian

14.Gwara Kamil

15.Budyta Kuba

 opiekun:    Krzysztof Żach


 Piłka koszykowa chłopców

2 miejsce – zawody międzygminne – 17.11.2015 r.

4 miejsce - zawody powiatowe – 24. 11.2015r.

skład reprezentacji

1.Orlik Janusz

2.Krzesiński Piotr

3.Szczesnowski Bartłomiej

4.Dudziński Bartłomiej

5.Cieślak Bartosz

6.Borowski Przemysław

7.Wiaderny Mikołaj

8.Bełdycki Bartosz

9.Moczydłowski Michał

Fiejdasz Mateusz

Opiekun grupy:  Krzysztof Żach


 Piłka koszykowa dziewcząt

4 miejsce - zawody międzygminne – 18.11.2015r.

Skład reprezentacji:

1.Piekarska Emilia

2.Stankiewicz Klaudia

3.Jarmuszewska Edyta

4.Sowińska Paulina

5.Szmurło Aleksandra

6.Pastucha Angelika

7.Tarkowska Karolina

8.Kołakowska Klaudia

9.Wszeborowska Monika

Opiekun grupy: Alina Wicha


Warszawski Konkurs Taneczny „Piruet”

Dnia 22 stycznia 2016 roku czworo naszych uczniów z naszej szkoły: Marcin Spychalski, Eliza Grądziel, Chmielewska Agata i Pakla Julia wzięło udział w VIII edycji Warszawskiego Konkursu Tanecznego „Piruet 2016” , organizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty o zasięgu wojewódzkim.

W kategorii wiekowej Gimnazja/Licea wystąpili wszyscy nasi uczniowie prezentując się w jazzowym stylu tańca.

W pokazach solowych uczniowie uzyskali następujące wyniki:

Marcin Spychalski – I miejsce

Eliza Grądziel – II miejsce

Agata Chmielewska – II miejsce

W duetach:

Eliza Grądziel i Marcin Spychalski – I miejsce

Agata Chmielewska i Julia Pakla – II miejsce

opiekun grupy – Grażyna Kruk


 Piłka siatkowa dziewcząt

3 miejsce – zawody międzygminne – 25.01.2016r.

Skład reprezentacji:

1.Iwańska Klaudia

2.Maliszewska Anna

3.Pastucha Angelika

4.Zduńczyk Weronika

5.Żelazek paulina

6.Jarzębak Marcelina

7.Kaliściak Maria

8.Górecka Weronika

9.Stankiewicz Klaudia

opiekun grupy: Alina Wicha

 


 

 Piłka siatkowa chłopców

2 miejsce – zawody międzygminne – 26.01.2016r.

4 miejsce – zawody powiatowe – 25.02.2016r.

Skład reprezentacji:

1.Cieślak Bartosz

2.Borowski Przemysław

3.Jabłoński Patryk

4.Krzesiński Piotr

5.Cieplak Bartosz

6.Skalniak Przemysław

7.Grzybowski Damian

8.Dudziński Bartłomiej

9.Szcześniak Damian

10.Budyta Kuba

11.Adamek Michał

opiekun grupy: Alina Wicha


 

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców

Dziewczęta 1 miejsce – zawody międzygminne –11.04.2016r.

1.Ochniak Weronika

2.Sowińska Paulina

Chłopcy 2 miejsce – zawody międzygminne – 11.04.2016r.

1.Cieślak Bartosz

2.Wiaderny Mikołaj

3.Wiśniewski Stanisław

opiekun: Krzysztof Żach


 

Piłka ręczna dziewcząt

1 miejsce – zawody międzygminne – 14.04.2016r.

 3 miejsce – zawody powiatowe – 19.04.2016r.

Skład reprezentacji:

1.Szmurło Aleksandra

2.Maliszewska Anna

3.Stankiewicz Klaudia

4.Tarkowska Karolina

5.Kamać Kamila

6.Kowalewczany Klaudia

7.Żelazek Paulina

8.Zduńczyk Weronika

9.Smolarska Dominika

10.Kubiak Angelika

11.Sobota Anna

12.Iwańska Klaudia

13.Szymańska Klaudia

opiekun - gmina: Grażyna Kruk

opiekun - powiat: Alina Wicha


 

Piłka ręczna chłopców

1 miejsce – zawody międzygminne – 15.04.2016r.

3 miejsce -  zawody powiatowe – 20.04.2016r.

Skład reprezentacji:

1.Cieślak Bartosz

2.Wiaderny Mikołaj

3.Buczek Aleksander

4.Orlik Janusz

5.Szcześniak Damian

6.Pęczek Bartłomiej

7.Grzybowski Damian

8.Jabłoński Patryk

9.Borowski Przemysław

10.Świder Piotr

opiekun grupy: Krzysztof  Żach


 

IX  Przegląd Formacji Tańca Sportowego „ Zlot Cheerleaders 2016”

Dnia 08.04.2016r. uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w przeglądzie grup tańca sportowego w Kozienicach.

- w kategorii Duet PG - Karolina Babik i Julia Zduńczyk zajęły -  I miejsce

- w kategorii  Mała Formacja PG – zespół FUOETTE w składzie:

  • Marcin Spychalski
  • Katarzyna Spychalska
  • Eliza Grądziel
  • Karolina Tarkowska
  • Agata Chmielewska
  • Zuzanna Klimek
  • Julia Pakla
  • Julia Tomaszewska

wytańczyli  - II miejsce.

Choreografie do układów tanecznych układała cała grupa.

Opiekun grupy: Grażyna Kruk

Gratulujemy fantastycznych pokazów tanecznych, życzymy dalszych sukcesów!!!!!!!!!

 


 

 

 



 

 

ARCHIWUM:

  Indywidualne biegi przełajowe- zawody gminne- 19 IX 2014r.

 

 1. Stankiewicz Klaudia

2. Sowińska Paulina

3. Sobota Anna

4. Lubowiecka Karolina

5. Goliszewska Joanna

6. Doczyk Oskar

7. Kręt Jan

8. Wierzyński Bartłomiej

 Do zawodów powiatowych zakwalifikowały się i wzięły udział w dniu 29 IX 2014r.

              1. Goliszewska Joanna

              2. Sowińska Paulina

Opiekun p. Grażyna Kruk

 

Piłka nożna chłopców- zawody gminne- 1 X 2014r. 3 miejsce

 

Koszykówka dziewcząt- zawody gminne- 17 XI 2014r.

Skład reprezentacji:

1. Aneta Kierznowska

2. Paulina Żelazek

3. Wiktoria Urbańska

4. Izabela Zyga

5. Klaudia Stankiewicz

6. Kamila Kamać

7. Olga Kotur

8. Klaudia Kowalewczany

 Reprezentacja naszego liceum zajęła 2 miejsce

Reprezentacja naszego liceum w zawodach powiatowych zajęła 4 miejsce

Opiekun p. Alina Wicha

 

Koszykówka chłopców- zawody gminne 24 XI 2014r.

Skład reprezentacji:

1. Cieślak Bartosz

2. Jabłoński Patryk

3. Borowski Przemysław

4. Bełdycki Bartosz

5. Moczydłowski Michał

6. Śmietanka Jan

7. Kaliściak Szymon

8. Klepczyński Artur

9. Kaliński Kacper

10. Orlik Mariusz

11. Szeląg Arkadiusz

12. Jabłoński Filip

Drużyna zajęła 1 miejsce

Opiekun p. Krzysztof Żach

  

Koszykówka chłopców- zawody powiatowe 5 XII 2014r.

Skład reprezentacji:

1. Cieślak Bartosz

2. Borowski Przemysław

3. Bełdycki Bartosz

4. Moczydłowski Michał

5. Śmietanka Jan

6. Kaliściak Szymon

7. Kaliński Kacper

8. Szeląg Arkadiusz

 Reprezentacja zajęła 2 miejsce

 Opiekun p. Krzysztof Żach

 

 

Zawody gminne w piłce siatkowej dziewcząt 20 II 2015r.

Skład reprezentacji:

1. Kierznowska Aneta

2. Zyga Izabela

3. Żelazek Paulina

4. Zduńczyk Weronika

5. Jarzębak Marcelina

6. Stachowska Marta

7. Kaliściak Maria

8. Łechtańska Sylwia

9. Urbańska Wiktoria

10. Goliszewska Joanna

               Reprezentacja naszego liceum zajęła 2 miejsce.

       Reprezentacja naszego liceum w zawodach powiatowych zajęła 4 miejsce.

         

Opiekun p. Alina Wicha

 

Zawody gminne w piłce siatkowej chłopców 20 II 2015r.

                 Skład reprezentacji:              

                   1. Cieślak Bartosz

                   2. Jabłoński Patryk

                   3. Borowski Przemysław

                   4. Skalniak Przemysław

                   5. Gwara Kamil

                   6. Śmietanka Jan

                   7. Chudzik Bartłomiej

                   8. Bełdycki Bartosz

                   9. Budyta Kuba

                   10. Grzybowski Damian

          Reprezentacja naszego liceum zajęła 2 miejsce.

         Reprezentacja naszego liceum w zawodach powiatowych zajęła 3 miejsce.

                                                         Opiekun p. Alina Wicha

 

Polityka plików cookie. Zespół Szkół Ogólnokształcących chciałaby umieszczać pliki cookie (ciasteczka) w komputerze użytkownika, aby zwiększyć komfort korzystania z naszej strony internetowej oraz poprawić jakość oferowanych przez nas usług. WIęcej...